• Üye olmak ücretli midir?

  Sitemize üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
 • Gökçek Şifa sadece internet üzerinden mi satış yapmaktadır?

  Gökçek Şifa internet üzerinde e-ticaret sitesi ve pazar yerleri aracılığıyla satış faaliyetleri gerçekleştirmesinin yanında aynı zamanda fiziksel satış ofisi ve bayiler aracılığı ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Şu anda İstanbul Fatih ofisi ile tüketicilerin hizmetindedir.
 • Sanal mağaza ve fiziksel mağazalarınız arasında satış şartları farklılık göstermekte midir?

  Herhangi bir müşterimizin mağdur olmaması amacı ile internet satış platformumuz ile tüm mağazalarımız satış koşulları açısından uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Havale veya EFT yapabileceğimiz hesap numarası nedir?

  Garanti Bankası: IBAN: TR750006200043700006298694 Hesap Sahibi : GÖKÇEK ŞİFA LABORATUVAR SAN ve TİC LTD ŞTİ
 • Siparişim ne zaman kargolanır?

  15:00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilecektir. Cumartesi günü saat 10:00’dan önce verilen siparişleriniz Cumartesi günü kargoya teslim edilecektir. Kargo şirketleri Pazar günü çalışmadıkları için ise Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilecektir.
 • Ürün iade politikanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. 444 66 49 numaralı hattımızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Siparişimi iptal edebilir miyim?

  Ürününüz kargoya henüz verilmemiş ise, sitede siparişlerim kısmından sipariş iptalini sağlayabilirsiniz. Süreçle ilgili problemlerinizde 444 66 49 numaralı destek hattımızdan veya info@gokcekmarket.com e-posta adresimizden ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 • Ürünlerin kullanım şekli nedir?

  Ürünlerle birlikte kullanım kılavuzu gönderilmektedir. Ürün etiketleri üzerinde detaylı içerik ve kullanım bilgisi yer almaktadır. 444 66 49 numaralı hattımızdan, 533 815 56 84 whatsapp hattımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Ürün içerik bilgisine nereden ulaşabilirim?

  Ürün açıklama kısımlarında içindekiler bilgisi ve bakanlık onaylı besin içerik tablosu da ürün sayfasında yer almaktadır. 444 66 49 numaralı hattımızdan, 533 815 56 84 whatsapp hattımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Çalışma saatleri nedir, hangi zaman dilimlerinde bilgi alabilirim?

  Haftaiçi 08.30 - 18.00, Cumartesi 08.30 - 13.30 saatlerinde telefon, whatsapp ve sosyal medya kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz.
 • Fatih ofisiniz hangi saatlerde hizmet vermektedir?

  Haftaiçi 08.30 - 18.00, Cumartesi 08.30 - 13.30 saatlerinde hizmet vermektedir.
 • Siparişimde hata olduğunda ne yapmalıyım?

  Siparişinizde bir hata olursa, gerekli takibin yapılabilmesi için 444 66 49 numaralı hattımızdan veya info@gokcekmarket.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Nasıl ürün iadesi yaparım ?

  Sipariş hatalıysa, en yakın Yurt içi Kargo firmasına ürünü verilen İADE KODU ile birlikte teslim edebilirsiniz. Sipariş doğruysa, ürünü en yakın Yurt içi Kargo firmasına iade kodu olmaksızın teslim edip tarafımıza kargolayabilirsiniz.
 • Ürün iadesi için ücret talebiniz var mı ?

  Kargonuzda herhangi bir problem olduğu takdirde hasarlı ürünlerin fotoğraflarını 533 815 56 84 whatsapp hattımıza gönderebilir ve 444 66 49 numaralı hattımızdan bizlere ulaşarak iade kodu alabilirsiniz. Bu durumlar dışında alıcı kaynaklı bir sebep dolayısıyla iade talebi olursa kargo ücreti ödemeniz gerekir.
 • İade ettiğim ürünle ilgili geri ödemeyi ne zaman alacağım ?

  İadeniz bize ulaştıktan itibaren 7-14 iş günü içerisinde geri ödemeniz tarafınıza iletilmektedir.
 • Siparişimin teslimat adresini veya alıcı adını değiştirebilir miyim?

  Siparişiniz işleme alınmamışsa hesabım>adreslerim kısmından adres ve isim düzenlemelerini yapabilirsiniz.
 • Sipariş teslim süresi nedir?

  Mesai saatlerinde işleme alınan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmekle birlikte ortalama 1-3 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılır.